plošiny Plzeň
plošiny Plzeň
plošiny Plzeň
plošiny Plzeň

Pronájem plošiny na automobilovém podvozku je mnohem levnější než u dopravované pracovní plošiny na odtahu. Pronájem plošiny od naší společnosti Vám umožní provádět práce i do boku, což nůžkové plošiny neumožňují. Pokud chcete šetřit náklady a efektivné provádět výškové práce pak použijte naše autoplošiny Plzeň.

Řešení plnění zákona bezpečnosti práce je - od 6m výšky použít pracovní plošiny. Montážní plošiny v naší nabídce jsou výhradně plošiny kloubové s teleskopem nebo plošiny s dvojitým teleskopickým ramenem na podvozku Cabstar.

Pronájem pracovní plošiny lze po dohodě kdykoli. Práce z plošiny jsou bezpečné a trvají výrazně méně času. Kvalitní výškové práce se bez montážní plošiny prostě neobejde.

Bezpečná cesta do výšky je pronájem plošiny u nás - plošiny Plzeň = Plošiny ReFin Home Banner s.r.o. . Jsme tu pro Vás 365 dnů v roce a jsme OPRAVDU Z PLZNĚ !!!

ReFinHOME

Plošiny Plzeň

plošiny půjčovna plošin plošiny plzeň pronájem plošin pracovní plošiny montážní plošiny zvedací plošiny vysokozdvižné plošiny nůžkové plošiny hydraulické plošiny pronájem plošin rokycany lešení plzeň půjčovna montážních plošin

PLOŠINY PLZEŇ KONTAKT dispečink:


  • dispečink tel. : 722 111 111
  • objednávky : info(zavináč)refinhome.cz
  • Plošiny ReFin Home Banner s.r.o., V Bezinkách 9 , Plzeň 326 00, DIČ:CZ03288072

VÝROBA REKLAMY PLZEŇ A MONTÁŽ REKLAMY PLZEŇ:


Montáž reklamy a její výrobu provedeme dle zadání zákazníka. Veškeré informace montáž reklamy - výroba reklamy naleznete včetně obchodních podmínek na www.refinhome.cz.