plošiny Plzeň
plošiny Plzeň
plošiny Plzeň
plošiny Plzeň

Pracovní plošiny mají široké spektrum využití : montážní práce, montáž hromosvodu, údržba osvětlení, montáž osvětlení, montáže reklamy, montáž billboardů, montáž reklamních štítů, montáž elektro vedení, montáž výzdoby. Z montážní plošiny lze také provádět různé výškové práce jako je mytí oken, čištění fasády, čištění okapů, výměna svodů, opravy památek, natírání fasády, instalace rozvodů, oprava komínů, údržbové práce v průmyslových halách, ořezy stromů, atd. Plošiny rovněž umožní čištění fotovoltaických panelů FVE. Montážní plošiny Plzeň jsou bezpečnou cestou do výšky až 24m.

V současné době nabízíme teleskopické plošiny CELA DT24 a DT30 a Socage DA324 obě na automobilovém podvozku Cabstar. Pronájem plošiny si mohou sjednat jak fyzické tak právnické osoby, které potřebují provést jakékoliv montážní práce ve výškách ať už na vlastním domě nebo ve firmě.

Pronájem plošiny u naší firmy lze objednat jak na dny nebo konkrétní akci, tak i na několik hodin. Účtujeme vždy po hodinách a platí se každá již započatá.

Ovládání montážní plošiny na místě zajistí obsluha. Pracovní plošina za hodinu pronájmu montážní plošiny je vždy včetně obsluhy, která je již zahrnuta v ceně pronájmu plošiny.. Pronajmout si výškové plošiny tak můžete bez obav neboť provoz i bezpečnost na místě je zajištěna obsluhou plošiny Plzeň.

Autoplošiny Plzeň Refinhome = bezpečné práce ve výškách..

ReFinHOME

www.plosiny-refinhome.cz

plošiny půjčovna plošin plošiny plzeň pronájem plošin pracovní plošiny montážní plošiny zvedací plošiny vysokozdvižné plošiny nůžkové plošiny hydraulické plošiny pronájem plošin rokycany lešení plzeň půjčovna montážních plošin

PLOŠINY PLZEŇ KONTAKT dispečink:


  • dispečink tel. : 722 111 111
  • objednávky : info(zavináč)refinhome.cz
  • Plošiny ReFin Home Banner s.r.o., V Bezinkách 9 , Plzeň 326 00, DIČ:CZ03288072

VÝROBA REKLAMY PLZEŇ A MONTÁŽ REKLAMY PLZEŇ:


Montáž reklamy a její výrobu provedeme dle zadání zákazníka. Veškeré informace montáž reklamy - výroba reklamy naleznete včetně obchodních podmínek na www.refinhome.cz.